Noateritajad

Nugade teritamine ei ole vajalik mitte vaid lõikamise tõhususe ja kvaliteedi suurendamiseks, vaid ka lõikaja enda ohutuse tagamiseks. Nürid kööginoad on kõige sagedasemad nugadega seotud õnnetuste põhjustajad. Selle ajendajaks on suurema jõu kasutamise vajadus lõikamisel.

Meie valikus olevad Vulkanus noateritajad ei tee teravaks vaid sinu kööginoad, vaid toovad ruumi ka värvi ja efektsust. Need stiilsed nugade teritajad on lihtsad kasutada, ei tekita tera pinnale kriimustusi, nendega on võimalus reguleerida ka lõikenurka ning teritamise käigus ei tekita tera ja masina kokkupuutel kuumust.

Noateritajad on valmistatud patenteeritud materjalist, milleks on väga suure kõvadusega karbiid. Tänu sellele on nugade teritamine kiire ning tulemuseks sile ja ühtlane serv. Erinevalt enamus teistest meetoditest tagavad Vulkanus noateritajad stabiilse ja täpse tulemuse ka ilma rohkelt kogemusi ja pikaaegset vilumust omamata.

Samamoodi ei ole sul tarvis spetsiaalseid oskusi ja kogemusi Kyocera keraamilise noateritaja kasutamisel. Ka selle sarja nugade teritajad annavad iga kord kiired ja täpsed tulemused nii Kyocera keraamiliste nugade, kui ka teiste keraamiliste terade ja terase puhul.

Meie kõige universaalsemad nugade teritajad on aga teemant lihvratasteritajad, mis võimaldavad vaheda tulemuse saada nii keraamilistel kui ka metallist kööginugade puhul. Tulemuseks on perfektne ja lihtne teritus.

Näitan kõiki 6 tulemust