Noateritajad

Nugade teritamine ei ole vajalik mitte ainult lõikamise tõhususe ja kvaliteedi tõstmiseks, vaid ka noa kasutaja enda ohutuse tagamiseks. Nürid kööginoad on kõige sagedasemad nugadega seotud õnnetuste põhjustajad ning seda seetõttu, et nüri noaga lõikamisel tuleb kasutada rohkem jõudu kui terava noa puhul.

Vulkanuse noateritajad toovad lisaks suurepärasele teritamisvõimele Sinu kööki ka värvi ja stiili. Need on valmistatud patenteeritud materjalist, milleks on väga kõva karbiid. Tänu sellele on nugade teritamine kiire ning tulemuseks sile ja ühtlane serv. Erinevalt paljudest teistest teritajatest saavad Vulkanuse teritajate kasutamisega hakkama ka vähese kogemusega kodukokad.

Samamoodi ei ole kogemusi tarvis Kyocera keraamilise noateritaja kasutamisel. Ka selle sarja teritajad annavad iga kord kiire ja täpse tulemuse nii Kyocera, kui teiste tootjate keraamiliste nugade puhul. Need teritajad sobivad ka terasest nugade teritamiseks.

Meie kõige universaalsemad nugade teritajad on aga teemantlihvratasteritajad, mis võimaldavad vaheda tulemuse saada nii keraamiliste kui ka metallist kööginugade puhul.

  • Kasutamine on lihtne.
  • Ei tekita tera pinnale kriimustusi.
  • Võimalus reguleerida noa lõikenurka.
  • Teritamise käigus ei teki kuumust.

Näitan kõiki 6 tulemust