Superteritaja

(5 arvustused)

65.06

5 laos

Tarneaeg 2–3 tööpäeva

Tootekood: 666601 Kategooria:

Kirjeldus

Superteritaja annab nugadele täisuliku teravuse

Professionaalne nugade superteritaja, mis näeb võib-olla pisut harjumatu välja, kuid mille kasutamine on tegelikult lihtne ning tulemuseks alati ideaalselt terav nuga. See on käepärane abivahend kõigile, kes tahavad omada teritusprotsessi ja -tulemuse üle täielikku kontrolli.

Ühes korralikus köögis leidub erinevaks otstarbeks mõeldud nuge ja neid kõiki ei peaks päris kindlasti teritama 20-kraadise nurga all, mida võimaldavad enamus tavateritajatest. Väiksemaid, pehmemate toiduainete töötelmiseks mõeldud nuge ja kala fileerimisnuge võiks teritada näiteks hoopiski 15-17-kraadise nurga all, et saavutada tavapärasest suurem teravus.

Superteritaja võimaldab teritada igasuguse suuruse ja kujuga noaterasid igale noatüübile sobivaima nurga all. Otstarbekaim lõiketera nurk määratakse lihtsa süsteemi abil ning ühtlane tulemus on igal terituskorral garanteeritud. Teritusprotsess iseenesest on kiire ja tõhus. Teritusnurga olulisuse ja selle õige määramise kohta leiad rohkem infot meie blogiartiklist.

Superteritaja eemaldab noatera lainelised ääred ning sälgud ilma noatera kahjustamata. See on usaldusväärne tööriist kõigile, kes hoolivad oma nugadest ning soovivad neid kaua töökorras ja teravatena hoida.

Komplektis on 4 erineva karedusega (180, 400, 800, 1500) töökindlat ja pikaealist luisku.

0%

  5 arvustust tootele Superteritaja

  1. Enn

   Tellisin, kuna fileerimisnuga vajab kitsamat nurka ja enamus teritajad seda ei võimaldanud.

  2. Jaanus

   Alguses ei saanud aru kuidas see teritab aga siis vaatasin videot. Pakend võiks küll parem olla.

  3. HANTO MERESMAA

  4. Jaan L.

   Super hea tulemus ja lihtne kasutada 🙂

  5. Haana oü

   ebakvaliteetne ja ebamugav kasutada

  Lisa arvustus