Suur teemantluiskude komplekt

(3 arvustused)

39.04

8 laos

Tootekood: 030810 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Teemantluiskude komplekt nugade professionaalseks teritamiseks

Luisk on kõige professionaalsem vahend nugade teritamiseks. Meie teemantluiskude komplekt sisaldab nelja erineva teralisusega luisku, mille teralisused on vastavalt 1200#, 1000#, 600# ja 400#. Luiskude abrasiivmaterjal on teemant, mis annab teritusvahendile esmaklassilise tugevuse ja aastakümnete pikkuse eluea.

Erineva teralisuseg luiskude kasutamine teritusprotsessis tagab, et ka kõige nürimad noad saavad teravaks. Nüri noa teritamist tuleks alustada 400# teralisusega luisust, mille abrasiivsus on kõige suurem. 1200# luisk on mõeldud noaterale viimase lihvi andmiseks.

Luiskudega teritamisel kontrollib teritaja tervet protsessi – kui palju materjali eemaldatakse, milline on teritusnurk ja milline viimistlustase.

Kuidas nuge luisuga teritatakse?

Luiskudega teritamisel libistatakse noatera luisul sujuvate, ringjate liigutustega, hoides tera soovitud nurga all. Esmalt töödeldakse selliselt noatera üks pool, seejärel teine. Parima tulemuse saamiseks on soovitatav tera mõlemat poolt töödelda ühepalju.

Vilumus luisu kasutamisel tuleb ajaga. Seetõttu sobib teemantluiskude komplekt kõige paremini neile, kes on juba kogenud luisukasutajad või on valmis võtma aega õige teritustehnika omandamiseks.

 

3 arvustust tootele Suur teemantluiskude komplekt

  1. Nimetu

  2. Veiko

    Pole veel kasutanud

  3. Tanel Pähn

Lisa arvustus

Sulle võib meeldida ka…