Kolmeosaline teemantluisukomplekt

(4 arvustused)

30.50

14 laos

Tootekood: 030805 Kategooria:

Kirjeldus

Kolmeosaline teemantluisukomplekt nugade professionaalseks teritamiseks

Luisk on kõige professionaalsem vahend nugade teritamiseks. See kolmeosaline teemantluisukomplekt sisaldab kolme erineva teralisusega luisku, mille teralisused on vastavalt 1500#, 600# ja 80#. Luiskude abrasiivmaterjal on teemant, mis annab teritusvahendile esmaklassilise tugevuse ja aastakümnete pikkuse eluea.

Erineva teralisuseg luiskude kasutamine teritusprotsessis tagab, et ka kõige nürimad noad saavad teravaks. Väga nüri noa teritamist tuleks alustada 80# teralisusega luisust, mille abrasiivsus on kõige suurem. 1500# luisk on mõeldud noaterale viimase lihvi andmiseks.

Luiskudega teritamisel kontrollib teritaja tervet protsessi – kui palju materjali eemaldatakse, milline on teritusnurk ja milline viimistlustase. Kogenud teritaja käes annab see meetod kõige teravama lõpptulemuse.

Kuidas nuge luisuga teritatakse?

Luiskudega teritamisel libistatakse noatera luisul sujuvate, ringjate liigutustega, hoides tera soovitud nurga all. Esmalt töödeldakse selliselt noatera üks pool, seejärel teine. Parima tulemuse saamiseks on soovitatav tera mõlemat poolt töödelda ühepalju.

Vilumus luisu kasutamisel tuleb ajaga. Seetõttu sobib teemantluiskude komplekt kõige paremini neile, kes on juba kogenud luisukasutajad või on valmis võtma aega õige teritustehnika omandamiseks.

Luiskude mõõdud: 16 x 2,5 x 1 cm

 

4 arvustust tootele Kolmeosaline teemantluisukomplekt

  1. Ants V.

    Tellisin töökotta. Olen rahul

  2. Lauraton OÜ

  3. Peedu Tischler

    Päris hästi läks.

  4. Mart

Lisa arvustus