Victorinoxi Šveitsi fileerimisnuga

35.38

2 laos

Roostevaba tera

Tera pikkus: 20 cm

Tera värv: Oranž

Bränd: Victorinox

Tootekood: 7611160045676 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Victorinoxi 20 cm fileerimisnuga: täpsus ja kvaliteet, valmistatud Šveitsis

Kui on vaja täpseid lõikeid, siis on Victorinoxi 20 cm fileerimisnuga köögis teie usaldusväärne kaaslane. See Šveitsis valmistatud nuga, mis on tuntud meisterliku täpsuse poolest, on mõeldud kodukokkadele ja professionaalidele, kes vajavad ainult parimat.

Šveitsi võrratu meisterlikkus:
nimi Victorinox on täpsuse ja kvaliteedi sünonüüm ning see fileerimisnuga kannab seda traditsiooni uhkusega edasi. See Šveitsis valmistatud nuga annab tunnistust Šveitsi pühendumusest tipptasemel söögiriistade tootmisele.

20 cm tera mitmekülgseks fileerimiseks:
tänu 20 cm terale sobib see nuga oivaliselt hõlpsaks kala fileerimiseks või liha lõikamiseks. Üliterav serv tagab iga kord puhtad ja täpsed lõiked ehk tegemist on mitmekülgse töövahendiga igasugustel köögitöödel.

Kirgas oranž käepide ohutuse ja nähtavuse tagamiseks:
erkoranž käepide ei lisa kööki mitte ainult värvikust, vaid sellel on ka praktiline eesmärk. See tagab tööpinnal hea nähtavuse, vähendades õnnetuste ohtu. Ergonoomiline disain võimaldab mugavat ja kindlat haaret pikemal kasutamisel. Samuti ei lähe nuga kaduma metsas, matkal või kalaretkel, kus fileerimisnuga on hea abimees.

Erakordne teravus ja vastupidavus:
Victorinoxi 20 cm fileerimisnuga on sepistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab pikaajalise teravuse ja vastupidavuse. Selle loomisel on silmas peetud köögis igapäevase kasutuse intensiivsust ehk sellest noast saab teie köögiarsenali kindel täiendus.

Lihtne hooldada:
selle noa tippvormis hoidmine on lihtne. Pärast kasutamist peske seda lihtsalt käsitsi sooja vee ja õrna pesuainega ning seejärel kuivatage põhjalikult. Regulaarne hooldus tagab selle jätkuva parima toimivuse.

Olenemata sellest, kas olete kutseline kokk või kirglik kodukokk, on Victorinoxi 20 cm fileerimisnuga köögis oluline töövahend täpsete lõigete saavutamiseks.

Külastage meie e-poodi juba täna, et saada ülevaade meie ulatuslikust Jaapani ja Šveitsi nugade ja teritajate kollektsioonist, kus kohtuvad kvaliteet ja traditsioonid.