Nakiri Köögiviljade nuga, 15 cm

Nakiri köögiviljade noal on 6” valge keraamiline lõiketera ja ergonoomiline must polüpropüleenvaigust käepide.

Kõrgjõudlusega nuga igapäevaseks kasutamiseks nagu maitsetaimede tükeldamine, liha viilutamine ja hakkimine. Perfektne kodukokale, kelle jaoks nuga on igapäevane töövahend – sellest saab peagi lemmikriist tema köögis. Ideaalne puuviljade, köögiviljade ja kondita liha lõikumiseks.

Arendatud tsirkooniumoksiidi igikestev tugevus ja tihedus võimaldab serva teritamist mikroskoopilise täpsusega, mida sooritatakse teemantabrasiivi kasutades. Lõiketera serv on kivikõva ega hakka tavaliste terade kombel libisema. Teraservade säilimine on üks keraamiliste nugade kasutamise suurimaid kasutegureid, kuna nad püsivad žilett-teravad 10 korda kauem kui traditsioonilised kõrgsüsinikterasest ja mitteroostevabast terasest noad. Nuga on pakendatud atsetaatkarpi ja on suurepäraseks töövahendiks iga koka jaoks.

OMADUSED

Igikestev teravus: žilett-terav noatera püsib kauem teravana. Kyocera täiustatud keraamilised noaterad säilitavad lõiketera serva 10 korda kauem kui professionaalsed söögiriistad, kaasa arvatud kõrgsüsinikterasest noaterad.

Võrreldamatu puhtus: Ei muuda kunagi toiduaineid lõikumisel pruuniks. Ei toimu mingit metallioonide ülekandumist – ei muuda toiduainete maitset, lõhna ega väljanägemist. Ei roosteta kunagi.

Ultrakerge materjal: Perfektselt tasakaalustatud kerge kaal, vähendab korduvate lõikamisliigutuste poolt põhjustatud väsimustunnet.

Tarneaeg 2-3 tööpäeva.

76.80 (sisaldab KM 20%)

9 laos