Allahindlus!

Santoku kokanuga, 16 cm, must

Original price was: €100.65.Current price is: €70.15.

Laost otsas

Tsirkoonium-dioksiidist keraamiline tera

Tera pikkus: 16 cm

Tera värv: must

Bränd: Kyocera

Tootekood: T4960664876839 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Santoku kokanuga toob kööki Jaapani hõngu

Nürid noad on köögi kõige suurem nuhtlus. Esiteks loomulikult sellepärast, et need muudavad iga noatöö kohmakaks ja aeganõudvaks. Võtame kasvõi tomati viilutamise – see pealtnäha lihtne ülesanne pole kaugeltki lihtne, kui seda peab tegema nüri noaga. Rääkimata sibula hakkimisest, mis on korraliku noata lausa talumatu väljakutse. 

Aga milleks taluda nüridust, kui superterav Jaapani kokanuga on ometigi käeulatuses? Miks mitte teha endale väike kingitus (ja suur teene) ning tellida see keraamilise teraga Santoku, mis on praegu meie veebipoes supersoodsa hinnaga?

“Tegelikult ma praegu imestan, kuidas ma enne selle Santoku proovimist oma kööginugade piisavust kunagi kahtluse alla ei seadnud. Kõik lõikumised said ju lõigutud ja ükski söök tegemata ka ei jäänud. Aga kui esimest korda oma uut Santokut proovisin, siis mõistsin, et olen aastaid nugade rindel keskpärasusega leppinud. Fakt on, et selle noa keraamiline tera on superterav ja et terava noaga sujub igasugune lõikamine ja hakkimine palju paremini.”


Merit L

Siin on 4 veenvat põhjust keraamilise teraga Santoku tellimiseks.

  • Santoku on erakordselt terav. Teravust on keeruline kirjeldada, kuid võid oma kodus leiduvate nugadega teha väikese katse. Võta leht paberit ja katsu lehte ühes käes hoides see ühe sujuva lõikega pooleks lõigata. Ei õnnestu? Santokuga õnnestub.
  • Santoku on tugev ja vastupidav. Santoku kokanuga on valmistatud tsirkoonium-dioksiidist, mis oma kõvaduselt jääb alla vaid teemantile. Tänu sellele on saavutatud noatera erakordne teravus ning enneolematud lõikeomadused, mis aja jooksul oluliselt ei halvene.
  • Santoku on ohutu. Nürid (ja pool-nürid) noad on köögis kõige sagedasemad õnnetuste põhjustajad, kuna need on ebatäpsed ja nende kasutamisel tuleb rakendada jõudu. Terava noa puhul selliseid probleeme pole.
  • Santoku on praegu müügil 30%-lise hinnasoodustusega. Milleks maksta rohkem?

Santoku on Jaapani kokanugadest kõige tuntum ja universaalsem. Santoku tähendab tõlkes “kolme hüve nuga” ning täpsemalt ja samas ka poeetilisemalt poleks seda kokanuga ilmselt võimalikki kirjeldada. “Kolm hüve” viitavad ühelt poolt kolme liiki toiduainetele (liha, kala ja köögiviljad), mida noaga saab lõikuda ja teisalt kolmele lõikamisviisile (hakkimine, viilutamine ja tükeldamine), milleks see nuga sobib. Tänu oma universaalsusele kuulub Santoku kokanuga Jaapani köökide standardvarustusse.

Santoku on Sulle kõigi hakkimiste, viilutamiste ja lõikamiste juures hindamatuks abimeheks. Võid selle peale kindel olla kuust kuusse ja aastast aastasse. Kuid ka kõige teravamad ja vastupidavamad noad vajavad vahel teritamist. Kuna Kyocera nugade terad on erakordselt tugevad, siis soovitame nende teritamiseks spetsiaalset teemantteritajat.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Santoku kokanuga, 16 cm, must”