Paring koorimisnuga, 7,5 cm, must

55.91

7 laos

Tsirkoonium-dioksiidist keraamiline tera

Tera pikkus: 7,5 cm

Tera värv: must

Tootja: Kyocera

Tootekood: T4960664876754 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Paring koorimisnuga teeb väikesed noatööd lihtsaks

Mõningaid töid köögis, nagu näiteks šalott-sibula hakkimine või ingveri koorimine, on mugavam teha väiksema noaga. Just sellisteks töödeks ongi Paring koorimisnuga loodud. Oma kujult on see nuga Gyuto pisikene koopia ning tänu oma kujule ja suurusele on seda äärmiselt lihtne käsitseda. Kui sul on köögis ainult kaks nuga – Gyuto ja Paring – siis on see piisav, et kõigi töödega suurepäraselt hakkama saada.

Kyocera on maailmakuulus Jaapani keraamiliste kokanugade bränd ning nende nugade kvaliteet on kompromissitu. Paring kööginuga on valmistatud tsirkoonium-dioksiidist, mis oma kõvaduselt jääb alla vaid teemantile. Tänu sellele on saavutatud noatera erakordne teravus ning enneolematud lõikeomadused, mis aja jooksul oluliselt ei halvene.

Musta teraga Paring kööginuga on elegantne ja efektne. Võib-olla sobib Sinu köögi disainiga aga hoopis valge teraga Paring?

Paring on Sulle koorimisel ja igasugustel täpsust nõudvatel lõiketöödel hindamatuks abiliseks. Võid selle peale kindel olla kuust kuusse ja aastast aastasse. Kuid ka kõige teravamad ja vastupidavamad noad vajavad vahel teritamist. Kuna Kyocera nugade terad on erakordselt tugevad, siis soovitame nende teritamiseks spetsiaalset teemantteritajat.

Meie Kyocera täiustatud keraamiliste uuenduste seeria nugadel on patenteeritud tsirkooniumoksiidist Z212 must tera, millel on must ergonoomiline pehme käepide ohutuks käsitsemiseks ja juhtimiseks. Käepideme ja tera ülespoole suunatud nurk võimaldab lõikelaual hõlpsamini lõigata, mis on uuenduse ainulaadne omadus. Kyocera Z212 tera tagab üliterava ja ülikaua kestva serva (2x rohkem kui meie traditsiooniline keraamiline tera) ning ei roosteta ega reageeri happelisele toidule. Ideaalne ainult puuviljade, juurviljade ja kondita liha viilutamiseks ning mitte kasutada külmutatud või kõvade toitude jaoks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Paring koorimisnuga, 7,5 cm, must”