Allahindlus!

Paring koorimisnuga, 7,5 cm, valge

(1 ülevaade)

Original price was: €54.90.Current price is: €30.50.

8 laos

Tsirkoonium-dioksiidist keraamiline tera

Tera pikkus: 7,5 cm

Tera värv: valge

Tootja: Kyocera

Tootekood: T4960664876877 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Paring koorimisnuga teeb väikesed noatööd lihtsaks

Mõningaid töid köögis, nagu näiteks šalott-sibula hakkimine või ingveri koorimine, on mugavam teha väiksema noaga. Just sellisteks töödeks ongi Paring koorimisnuga loodud. Oma kujult on see nuga Gyuto pisikene koopia ning tänu oma kujule ja suurusele on seda äärmiselt lihtne käsitseda. Kui sul on köögis ainult kaks nuga – Gyuto ja Paring – siis on see piisav, et kõigi töödega suurepäraselt hakkama saada.

Kyocera on maailmakuulus Jaapani keraamiliste kokanugade bränd ning nende nugade kvaliteet on kompromissitu. Paring kööginuga on valmistatud tsirkoonium-dioksiidist, mis oma kõvaduselt jääb alla vaid teemantile. Tänu sellele on saavutatud noatera erakordne teravus ning enneolematud lõikeomadused, mis aja jooksul oluliselt ei halvene.

Valge teraga Paring kööginuga on elegantne ja efektne. Võib-olla sobib Sinu köögi disainiga aga hoopis musta teraga Paring?

Paring on Sulle koorimisel ja igasugustel täpsust nõudvatel lõiketöödel hindamatuks abiliseks. Võid selle peale kindel olla kuust kuusse ja aastast aastasse. Kuid ka kõige teravamad ja vastupidavamad noad vajavad vahel teritamist. Kuna Kyocera nugade terad on erakordselt tugevad, siis soovitame nende teritamiseks spetsiaalset teemantteritajat.

1 arvustus tootele Paring koorimisnuga, 7,5 cm, valge

  1. Merle

    Mul on selle firma nugadega eelnev positiivne kogemus. Ei pettunud ka seekord😊

Lisa arvustus