KYOCERA Universaalne Viilutamisnuga, 13 cm

13 cm teraga viilutamisnuga on universaalne nuga õhukeste ja puhaste viilude lõikamiseks. Perfektne kodukokale, kelle jaoks nuga on igapäevane töövahend – sellest saab peagi lemmikriist tema köögis. Ideaalne puuviljade, köögiviljade ja kondita liha viilutamiseks.

Tänu oma uuenduslikule tehnoloogiale toob KYOCERA turule uue täiustatud keraamiliste söögiriistade sarja, mille tunnusteks on nende uus Z212 2x kauem teravana püsiv keraamiline lõiketera, pehme ja ergonoomiliselt kujundatud käepide, mida on mugav kasutada ja suunata ning mille ots on lõikumise tasakaalustamiseks ülespoole suunatud – see muudab lõikumise ülisujuvaks. Z212 keraamilise tera puhul on tegemist uue täiustatud keraamikaga, mille Kyocera töötas välja, kasutades innovaatilist keraamilise materjali tehnoloogiat. Ülitugev materjal, mis püsib teravana 2x kauem kui Kyocera traditsioonilised keraamilised terad. Ergonoomilise disainiga pehmelt ja mugavalt haardes püsiv käepide võimaldab nuga lihtsalt ja turvaliselt kasutada, pehme materjal laseb nuga sujuvalt suunata. Käepideme ülespoole suunatud ots võimaldab lõikelaual lihtsamini lõikeid sooritada.

Kvaliteet ja kujundus

Kyocera keraamilised lõiketerad on valmistatud kõrgekvaliteedilisest tsirkooniumkeraamikast, mis on ülimalt kerge kõrgtehnoloogiline materjal, väga vastupidav ja mittesöövitav – seetõttu võib seda ilma igasuguste probleemideta nõudepesumasinas pesta. Tihedus ja lõiketera sile pind võimaldavad teha täpseid ja ülipeeni lõikeid ja kuna materjal kanna üle metallioone, ei jäta ta mingit kõrvalmaitset ega lõhna. Kyocera köögitooted nagu noad, koorijad ja viilutajad pole mitte ainult ülikvaliteetsed, vaid neid iseloomustab ka väga peen kujundus. Uus Shin sari on näiteks ajatult elegantne must, mis muudab ta iga köögi jaoks sobivaks, ükskõik, kas selle kasutajaks on professionaalne kokk või asjaarmastaja.

Kyocera keraamilised noad – traditsiooniline käsitöökunst Jaapanist

Kyocera on tuginenud oma materjali ja tootmistehnoloogia alal omandatud ekspertteadmistele tehnilise keraamika valdkonnas alates ettevõtte asutamisest aastal 1959 ning neid teadmisi ja oskusi pidevalt laiendanud. Ettevõte muudab need teadmised ja kogemused pidevalt inspiratsiooniks ja innovaatilisuseks ning kasutab neid üha uutes ärivaldkondades. Kõrgekvaliteedilised köögitooted on nendest rikkalikest kogemustest ja kõrgetest kvaliteedistandarditest ohtralt kasu lõiganud. Kyocera toodetud erakordselt vastupidavad ja täpsed keraamilised noad on endale turul kindla positsiooni loonud. Need on saadaval rohkem kui 9000 spetsialiseeritud kaupluses üle maailma ja on muutunud asendamatuteks töövahenditeks paljudes majapidamistes.

Tarneaeg 2-3 tööpäeva.

64.80 (sisaldab KM 20%)

10 laos