Väike universaalnuga, 11 cm

45.75

Laost otsas

Tsirkoonium-dioksiidist keraamiline tera

Tera pikkus: 11 cm

Tera värv: valge

Bränd: Kyocera

Tarneaeg 2–3 tööpäeva

Tootekood: 4960664554294 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Universaalnuga on praktiline abiline köögis

Lisaks suurele kokanoale ja pisikesele koorimisnoale jagub köögis alati tööd keskmise suurusega universaalnoale. See 11-sentimeetrine universaalnuga on piisavalt väike, et kasutada seda koorimiseks või muudeks täpsust nõudvateks töödeks, aga samas piisavalt suur, et tükeldada köögivilju ja muid toiduaineid. Tänu kompaktsele suurusele ja võrdlemisi kitsale terale on noa kontrollimine lihtne ja see tuleb täpsust nõudvate lõikamistööde juures suureks kasuks. Universaalnoa kasutamine on sedavõrd mõnus, et nii mõnigi kodukokk teeb sellega ära suurema osa töödest.

“Universaalnuga on minu ainukene jaapani nuga ja ma kasutan seda absoluutselt kõigeks. Sellist teravust pole ma mitte ühegi noa puhul kunagi varem kogenud ja ega teisi nuge ei tahagi nüüd enam kätte võtta. Plaanin endale ühe suurema noa ka tellida, siis on kõik vajadused kaetud.”
Liina O.

Nagu kõiki Kyocera nuge, iseloomustab ka 11-sentimeetrist universaalnuga žilett-terav keraamiline tera ja elegantne disain. Valmistatud erakordselt tugevast tsirkoon-keraamikast, on nuga lisaks haruldasele teravusele ka suure purunemis- ja kulumiskindlusega, tänu millele on tera lõikeomadused püsivad. Siiski – ka kõige vastupidavamad noad vajavad vahetevahel teritamist ning selleks soovitame kasutada Kyocera teemantteritajat.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väike universaalnuga, 11 cm”