Kuldaväärt teritaja, mis annab kulunud nugadele uue elu

Mitte keegi ei salli nürisid nugasid – see on fakt. Aga nürist noast veelgi hullem on noateritaja, mis tera seisukorda kuidagi ei paranda. Siiski, alati ei saa selles pahameelt tekitavas olukorras teritajat süüdistada. Kui nuga on väga kulunud, siis keskmine laiatarbe-teritaja pole isegi mõeldud terale uut elu andma.

See ei tähenda, et nüri noa koht on prügikastis. Luiskude abil saab selle teravaks ikka. Kes aga tahab lihtsama vaevaga nürid noad teravaks saada, võib võtta appi fenomenaalse Vulkanuse® noateritaja, mis üllatab nii oma teritusomaduste kui ka käsitsuslihtsusega.

Tõhus noateritaja, mis sobib igasse kööki

Vulkanus noateritajad sündisid soovist luua tõhus teritaja, mis annaks professionaalse teenusega võrreldava teritustulemuse, kuid oleks samas nii kasutajasõbralik, et selle käsitsemisega saaks hakkama absoluutselt igaüks. Ettevõtte filosoofia „LIHTSALT. TERAV“ rõhutab püüdlust pakkuda võimsaid ja lihtsaid teritajaid nii kodu- kui ka professionaalsetesse köökidesse.

Nürid noad köögis pole normaalsus, kuigi vahetevahel võib see niimoodi tunduda. Tänu Vulkanusele® ei pea keegi nüridusega leppima, sest lahendus probleemile on käeulatuses.

Tooteseeriasse kuulub mitu erinevat toote versiooni, mille teritusomadused on samad, kuid disain veidi erinev. Näiteks sobib roostevabast terasest versioon eriti hästi suurköökidesse, kus steriilsus on oluline ning töökoormus suurem.

Milles peitub Vulkanus® teritajate unikaalsus?

Vulkanuse® tootesarja kuuluvad noateritajad teevad kiirelt ja lihtsalt täpselt seda, mida üks korralik noateritaja peaks tegema – noad teravaks. Kuid milles seisneb nende tõhususe saladus ja mis muudab nad muudest teritajatest nii palju efektiivsemaks?

Nende noateritajate edu saladus peitub läbimõeldud ja täiuslikkuseni lihvitud tehnoloogias. Erilise disainiga, ülitugevast karbiidist hoovad lõikavad noa metalli ja suudavad kulunud noale sisuliselt uue tera luua. Tänu vedrusüsteemile järgivad hoovad lõikeserva ilma tera pinda kahjustamata ning võimaldavad kolme erinevat teritusfunktsiooni.

Noa teritamine

Nüri noa teritamiseks tõmba nuga 3-4 korda läbi teritusmehhanismi otsaga allapoole.

Noatera silumine

Peale teritamist tõmba nuga 3-4 korda läbi teritusmehhanismi otsaga ülespoole. Nii annab teritaja noaterale viimase lihvi. Sama liigutus sobib ka mitte väga nüride nugade hooldamiseks.

Hambulise noa teritamine

Tõmba nuga väikese nurga all läbi teritusmehhanismi. Ilma jõudu rakendamata.

Kui eelmises blogipostituses oli juttu teritusnurga olulisusest, siis Vulkanuse® teritajate puhul on ka sellele mõeldud – need võimaldavad teritada 11 – 21-kraadise nurga all.

Kas Vulkanus noateritajad on oma hinda väärt?

Koduköökide kõige levinum noateritaja on supermarketi kodutarvete vahest ostetud 10-eurone eksemplar ja see tegelane on süüdi selles, et nüridesse nugadesse suhtutakse tihti kui paratamatusesse. Igati loogiline on ju mõelda, et kui teritad noa ära ja see on ikka nüri, ju see nii siis peabki olema.

Aga ei pea. Vulkanuse® teritajad aitavad ka vanad ja kulunud noad uuesti elule ja annavad seega võimaluse kokku hoida uute nugade soetamise arvelt. Lisaks on teritaja vastupidav ning töökindel ja täidab oma teritajakohustust tõrkumata paljude-paljude aastate vältel.

Kui siia lisada veel ka kasutajasõbralikkus ja käsitsemislihtsus, siis võib öelda, et see teritaja on oma hinda väärt. Ekstraboonusena ja meeldiva üllatusena annab see nüride nugade kasutamisega harjunutele lõpuks ometi võimaluse terava noa võlusid kogeda.

Vali oma Vulkanus® teritaja!

Milline Vulkanuse® noateritaja sobib sinu kööki? Kas klassikaline must mudel, edev puidust versioon või hoopiski roostevabast metallist vastupidav variant? Kliki on lemmikteritaja pildil ja tee tellimus juba täna – kuni veebruari lõpuni kehtivad neile teritajatele soodushinnad!

Vulkanus Classic teritaja

79.20 € 66 €

Vulkanus puidust teritaja

97.92 € 81.6 €

Võtke meiega ühendust

Salu OÜ

Kunderi 27, Tallinn
Harjumaa, 10918
Reg nr. 12600389
+372 52 67 138
info@sharpy.ee

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühi