Kyocera keraamiline nuga, 16 cm, must

Universaalne keraamiline nuga viilutamiseks, tükeldamiseks ja hakkimiseks.

Tänu oma uuenduslikule tehnoloogiale toob KYOCERA turule uue täiustatud keraamiliste söögiriistade sarja, mille tunnusteks on nende uus Z212 2x kauem vahedamana püsiv keraamiline tera, pehme ja ergonoomiliselt kujundatud käepide, mida on mugav kasutada ja suunata ning mille ots lõikumise tasakaalustamiseks ülespoole suunatud.

Z212 keraamilise tera puhul on tegemist uue täiustatud keraamikaga, mille Kyocera töötas välja, kasutades innovaatilist keraamilise materjali tehnoloogiat. Ülitugev materjal, mis püsib teravana 2x kauem kui Kyocera tavalised keraamilised terad. Ergonoomilise disainiga pehmelt ja mugavalt haardes püsiv käepide võimaldab nuga lihtsalt ja turvaliselt kasutada, pehme materjal laseb nuga sujuvalt suunata. Käepideme ülespoole suunatud ots võimaldab lõikelaual lihtsamini lõikeid sooritada.

Omadused ja kasutegurid:

  • Igikestev teravus: Kyocera täiustatud keraamika kõvadus ja tihedus võimaldab teemantlõikuri täpsusega lõigata täpseid teravaid nurki. Kõvadus tähendab kivikõva serva, mis ei hakka tavaliste terade kombel libisema. Terade säilimine on üks Kyocera täiustatud keraamiliste nugade suurimaid kasutegureid, kuna nad püsivad žilett-teravad 10 korda kauem kui traditsioonilised terasnoad, kaasa arvatud kõrgsüsinikterasest noad.
  • Võrreldamatu puhtus: Keraamika on puhas ja tervislik alternatiiv. Erinevalt terasest noateradest ei roosteta keraamilised terad kunagi ega muuda oma algset seisukorda. See on täiesti kasutuskindel hapete, mahlade, õlide, soolade ja muude elementide töötlemisel. Selle tulemusena ei muuda see kunagi toidu maitset, lõhna ega väljanägemist. Keraamilise materjali loomulik puhtus muudab ka selle puhastamise väga lihtsaks.
  • Ultrakerge materjal: Kyocera keraamilised söögiriistad kaaluvad tavaliselt poole vähem kui sarnased metallnoad, mis korraliku tasakaalu saavutamiseks eeldavad täispikka tera, mis ulatub läbi kogu käepideme. Kuna keraamiline tera on sedavõrd kergekaaluline, pole vaja lisada ka käepidemele mingit kunstlikku kaalu. See tekitab äärmiselt hästi tasakaalus püsiva kergekaalulise töövahendi, mis muutub mugavaks käepikenduseks ning vähendab pikkadest korduvatest lõikeliigutustest tulenevat väsimustunnet.

Tarneaeg 2-3 tööpäeva.

72.00 (sisaldab KM 20%)

8 laos